Windows Phone Developer

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 1978/6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj a customizácie Windows Phone aplikácií
  • budete zodpovedný/á za technickú analýzu a vývojové riešenie
  • ladenie aplikácií s HW nástrojmi
  • ponesiete zodpovednosť za validáciu aplikácie
  • otestovanie zverenej aplikácie
  • support už existujúcich aplikácií
  • dokumentácia

  • prácu na projektoch s modernými technológiami a prístupmi v príjemnom a neformálnom, priateľskom kolektíve
  • pravidelné interné a externé školenia
  • firemný MacBook a iPhone
  • prístup k telefónom/tabletom a robotickým hračkám nielen od Applu
  • podporu pre úspešné získanie certifikácií v obore
  • zázemie stabilnej česko / slovenskej firmy podporujúcej odborný rozvoj svojich zamestnancov
  • dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie podľa schopností a pracovného úsilia
  • kvalitné HW i SW vybavenie a prístup k najmodernejším technológiám
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • z ostatných benefitov napr. výuku angličtiny, voľný vstup do fitka, príspevok na životné a penzijné pripoistenie

Požiadavky na zamestnanca

  • hľadáme naozajstných nadšencov, ktorí sa vezú na vlne mobilných technológií a majú záujem sa stále posúvať ďalej a objavovať nové veci a hlavne – naozaj vás vývoj mobilných aplikácií baví a dokážete sa do toho poriadne položiť
  • slušnú znalosť .NET (C#), XAML
  • slušnú znalosť Windows Phone platformy (WinRT výhodou)
  • orientácia vo Visual štúdiu, TFS
  • výhodou pre vás je skúsenosť s vývojom Window8 aplikácií (WinRT), s Test Driven Development a App Deployment

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 2337621  Dátum zverejnenia: 6.1.2016