C++ Developer

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 1978/6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme tímového a samostatného kolegu/kolegyňu - skúseného vývojára so znalosťami vývoja v C++ v kombinácií s Java, schopného pripraviť a obhájiť architektonický návrh a dizajn riešenia na základe požiadaviek zákazníka. Vašou pracovnou náplňou bude vytváranie a modifikácia SOAP backendových služieb, tvorba špecifikácie, spolupráca s ostatnými členmi tímu a aj so zástupcami zákazníka.

  • budete pracovať na projektoch s modernými technológiami a prístupmi
  • zázemie stabilnej českej firmy podporujúcej odborný rozvoj svojich zamestnancov
  • dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
  • podporu pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia – viac informácií na Cleverlance FB stránkach
  • podporu pre úspešné získanie certifikácií v obore
  • kvalitné HW i SW vybavenie a prístup k najmodernejším technológiám
  • priestor pre kreatívnu sebarealizáciu
  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • benefity (výuka AJ, Multisport, príspevok na životné a penzijné pripoistenie, sick days, stravné lístky a ďalšie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • výborná znalosť C, C++ a Java
  • znalosť vývoja a skriptovania pod UNIX/Linux
  • skúsenosť s SQL - Oracle
  • skúsenosti s tvorbou web services (SOAP) v C/C++
  • skúsenosti s messaging (MQ) výhodou
  • základná znalosť UNIX (SOLARIS/LINUX)
  • skúsenosti s dizajnom, implementáciou a integráciou v prostredí s množstvom aplikácii
  • skúsenosti s Hudson CI, Git, Subversion, CVS
  • znalosť práce s analytickými nástrojmi (SCA), UML výhodou
  • analytické myslenie, efektívna komunikácia
  • samostatnosť v jednaní a pozitívny prístup
  • vysoké pracovné nasadenie, schopnosť zvládať stresové a konfliktné situácie
  • výhodou znalosť, prípadne predchádzajúca prax v oblasti financií a bankovníctva
  • spoľahlivosť a samostatnosť, flexibilita
  • výborná znalosť českého alebo slovenského jazyka
technická znalosť anglického jazyka

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 2334069  Dátum zverejnenia: 16.2.2016