FSPL Developer

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 1978/6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie na základe funkčných požiadaviek
• Návrh architektúry a dizajn aplikácií
• Tvorba technickej dokumentácie
• Výkonostné ladenie aplikácií a odstraňovanie defectov
• Schopnosť navrhnúť riešenie na základe analýzy a odhadnúť celkovú pracnosť riešenia
• Modelovanie požadovanej funkcionality vo Financial Services Production Line

Požadovaná kvalifikácia

• Aktívna znalosť a minimálna prax 1 rok programovania (Java)
• Znalosť UML
• Znalosť Návrhových vzorov
• Skúsenosť s vývojom aplikácií a distribuovaných systémov

•prácu na projektoch s modernými technológiami a prístupmi
•pravidelné interné a externé školenia
•podporu pre úspěšné získanie certifikácií v obore
•zázemie stabilnej českej firmy podporujúcej odborný rozvoj svojich zamestnancov
•dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie podľa schopností a pracovného úsilia
•kvalitné HW i SW vybavenie a prístup k nejmodernějším technologiám
•flexibilnú pracovnú dobu
•výuka angličtiny
•z ostatných benefitov napr. výuku angličtiny, voľný vstup do fitka, príspevok na životné a penzijné pripojistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 2301898  Dátum zverejnenia: 24.11.2015