Account manager - IT služby

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacpresná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sales Manager - Bratislava

Do nášho obchodného tímu hľadáme silnú a dynamickú osobnosť, ktorá bude zodpovedná za aktívne získavanie klientov a rozvoj obchodných príležitostí, reprezentáciu spoločnosti u nových a aktuálnych zákazníkov. V spolupráci s technickými špecialistami budete vytvárať, realizovať a prezentovať ponuky zákazníkom z telekomunikačného a bankového segmentu. Následne v období realizácie komunikovať s projektovým tímom a so zákazníkom.

Ponúkame:
Zázemie silnej českej firmy podporujúcej rozvoj svojich zamestnancov
Prémiové ohodnotenie podľa schopností a pracovného úsilia
Flexibilnú pracovnú dobu
Príjemné pracovné prostredie a neformálny, priateľský kolektív
Dáme Vám príležitosť nájsť svoj potenciál a ďalej ho rozvíjať
Budete sa stále učiť nové veci a prístupy
U nás dostanete príležitosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme:
Skúsenosť s predajom IT služieb a riešení buď to v IT firme alebo personálnej agentúre
Orientácia v telekomunikačním alebo finančnom segmente – orientácia v systémoch, používaných technológiách a produktoch
Výborné obchodné schopnosti, flexibilita, samostantosť
Silná orientácia na výsledok
Vítana znalosť UML
Ochota učiť sa nové veci
Angličtina na komunikatívnej úrovni
Vynikajúce komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Butková
Tel.: +421905594583
E-mail: poslať životopis
ID: 2033245  Dátum zverejnenia: 17.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac