Prevádzkový zámočník, Duslo, a.s., Bratislava

Úsek org. výroby, odd. údržby Sulfenaxov
Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
priemerná mesačná mzda pri splnení všetkých požiadaviek od 1 700 €; z toho základná mesačná mzda je min. 1 200 €, k tomu 10 % prémie, zmenové príplatky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba:

  • strojno-technologického zariadenia v chemickej prevádzke
  • armatúr a ostatného príslušenstva potrubných systémov
  • vyhradeného technického zariadenia
  • dávkovacích čerpadiel

Práca na 12-hod. pracovné zmeny v režime ranná - ranná - nočná - nočná - voľno - voľno - voľno - voľno.

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory za výhodné ceny
  • zľava na pohonné hmoty
  • MultiSport karta (1. mesiac zdarma)
  • stravovanie formou gastrolístkov
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

  • SO/ÚSO vzdelanie v strojárskom odbore (strojný zámočník, prevádzkový zámočník, obrábač kovov)
  • manuálna zručnosť
  • práca vo výškach a nočných zmenách
  • zváračské oprávnenie Z-E1, Z-G1 výhodou
  • zváračské oprávnenie Tig, Z-T1, nerez výhodou
  • vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 4793773  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.