Senior koordinátor eventov

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie eventov Hospodárskych novín a konferencií vydavateľstva

- sprostredkovanie partnerstva pre konferencie, semináre a iné podujatia

- tvorba partnerských ponúk a prezentácií

- práca s databázou

- aktívny kontakt s klientom

- aktívne vyhľadávanie nových partnerov

- udržiavanie výborných obchodných vzťahov

- vedenie obchodných rozhovorov

- koordinácia a organizačné zabezpečenie vybraných podujatí

- technický support klientov, reporting, evidencia v systéme a bežná administratíva

- komunikácia s partnermi podujatí, spolutvorba a dohľad nad partnerským plnením.

- fundraising

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.

2 SICK DAYS

ovocný deň

príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera

30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia

lístky do kina a iné spoločenské podujatia

zľavy u vybraných partnerov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Minimálne 4+ roky skúseností s organizáciou podujatí rôznych formátov a veľkostí

Veľmi dobré organizačné a plánovacie schopnosti

Kreatívne a inovatívne myslenie pri tvorbe obsahu podujatí

Samostatnosť, rozhodnosť a flexibilita, odolnosť voči stresu, multitasking

Vynikajúce negociačné a komunikačné schopnosti

Cieľavedomosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Orientácia na detail a schopnosťou prepájať si súvislosti

Anglický jazyk

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4760712  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac