Samostatný účtovník/účtovníčka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho účtovného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu samostatného účtovníka. Očakávame kandidáta s tímovým a zodpovedným prístupom, pozitívnou energiou, ochotou učiť sa a zmyslom pre detail.
Sme najväčšie ekonomické vydavateľstvo. Do nášho portfólia titulov patria napr. denník Hospodárske noviny a magazíny Eurotelevízia, TV max, Rytmus života, Téma, EVITA, Čarovné Slovensko, Moja chalupa, a mnoho ďalších. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak vás to oslovilo, neváhajte a ozvite sa nám.

V spolupráci s kolegami na účtovnom oddelení sa stará o:
- spracovávanie objednávok, faktúr a ich úhrad, účtovanie interných dokladov
- zodpovednosť za správnu alokáciu nákladov na strediská
- skladová evidencia a účtovanie skladových pohybov
- správa pohľadávok a poistenia pohľadávok
- práca s bankovými účtami (prijaté platby, platobné príkazy)
- zodpovednosť za dodržiavanie platnej daňovej legislatívy
- komunikácia s obchodnými partnermi, úradmi a bankami, audítormi
- komunikácia a manažovanie ostatných oddelení vo firme s cieľom zabezpečenia mesačných a ročných účtovných závierok
- komplexná znalosť účtovníctva a účtovného systému – v rámci zastupiteľnosti dochádza k sporadickému zastupovaniu a výkonu aktivít za iných kolegov

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
Práca a skúsenosti so SAPom sú výhodou
Samostatnosť a proaktívne riadenie iných oddelení v rámci zodpovednosti za účtovníctvo
Zmysel pre detail a zodpovednosť – hodnotenie mesačných výsledkov spoločnosti sa uskutočňuje po strediskách, čo si vyžaduje správnu alokáciu nákladov a výnosov na strediská už v prvok kroku, t.j. pri účtovaní

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4320349  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac