Produktový manažér

Miesto práce
MAFRA Slovakia, a.s., Nobelova 34, 836 05, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožňujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :) Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže. Bavia Vás médiá? Sme najväčšie ekonomické vydavateľstvo. Do nášho portfólia titulov patria napr. Hospodárske noviny, Stratégie, RUNGO, EVITA, atď. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás to oslovilo, neváhajte a napíšte nám! V médiách sa nudiť nebudete. :)

Náplň práce:
- Zodpovednosť za prípravu a implementáciu nových produktov.
- Starostlivosť o zverené produkty a zároveň ich rozvoj.
- Komunikácia s dodávateľmi a koordinácia ich práce.
- Analýza trhu a konkurencie vrátane identifikácie nových príležitostí.
- Pravidelná kontrola dodávania podkladových materiálov a ich následná aktualizácia.
- Zabezpečovanie inovácií a vývoja ponúkaných produktov na základe výsledkov testovania a prieskumu spokojnosti klientov.
- Skúmanie silných a slabých stránok produktov, upozorňovanie na kritické miesta a nefunkčnosti v procesoch.
- Reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami.
- Prehľad v online technológiach.
- Úzka spolupráca s marketingovým oddelením na rozvoji cieľových skupín pomocou marketingových kampaní a zároveň rozvíjaním na sociálnych sieťach.

Ide o office prácu v Bratislave. Sme partička približne 130-tich skvelých kolegov.
Pozri, kto naozaj sme: www.mafraslovakia.hnonline.sk

Všetky pracovné pozície sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu. Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania. Prácou v našej spoločnosti získate možnosť pracovať so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére. Naša neformálna firemná kultúra vytvára predpoklad pre pestovanie pracovných vzťahov a umožňuje sa nám stretávať na rôznych spoločných akciách a podujatiach aj mimo pracovného času.

Ponúkame Vám zaujímavé nefinančné benefity, ako:
- ovocný deň 1x do týždňa;
- priestor na sebarozvoj (Nie je dôležité len to, čo viete, ale aj to, čo vedieť chcete!). U nás na pravidelnej báze: knihy, interné vzdelávanie a iné;
- firemné teambuildingové aktivity (športový deň, vianočný večierok a.i.);
- firemné raňajky.

Poskytujeme ďalší balík firemných benefitov:
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie ;
- služobný mobilný telefón;
- program "nájdi svojho kolegu";
- jazykové vzdelávanie hradené zamestnávateľom;
- a odborné školenia a osobnostný rozvoj;
- ... a mnoho ďalších benefitov. :-)

Ak je toto pravé orechové pre Vás, tešíme sa na Váš životopis. Veríme, že sa vidíme :)
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické myslenie.
- Samostatnosť a koordinačné schopnosti.
- Systematická práca a presnosť.
- Ovládanie prostredia web admin rozhraní výhodou.
- Kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku.
- Vysoká úroveň slovenskej gramatiky a štylistiky.
- Pozitívne myslenie, priateľská osobnosť.
- Veľká miera samostatnosti.
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave.
- Proaktívny prístup.
- Samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky.
- Logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.
- Práca na skrátený úväzok.

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 3138456  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou