Zabezpečovací a oznamovací elektromechanik

Miesto práce
okres Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zabezpečovacie zariadenie odboru dopravy typu MODEST – PES od firmy První Signální, hydraulickú brzdu PHB 04-SO a zariadenia, ktoré prislúchajú týmto celkom na vnútropodnikovej koľajovej vlečke (elektrické prestavníky, návestidlá, čítače náprav, koľajové obvody).
Práca na 8-hod. ranné zmeny, prípadná hotovosť.

• mesačné prémie
• dochádzkový bonus
• vianočný príplatok
• odmena za výsledok hospodárenia
• možnosť odborného rastu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
• odmena darcom krvi
• príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
• príspevok na vzdelávanie, kultúru a šport
• stravovanie v podnikovej jedálni
• účasť na firemných akciách
• ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov
• seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

• odborná spôsobilosť podľa Vyhl. č. 508/2009 Z.z., § 22
• odborná skúška č. 42 (zabezpečovací elektromechanik) podľa predpisu Ok 2,
• odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť v zmysle Zákona č. 513/2009 Z.z.,
• prax vo funkcii

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 2975605  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou