Referent na ekonomickom úseku

Miesto práce
VUCHT a.s., Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie návrhov zmlúv na riešenie výskumných úloh
Tvorba kalkulácií na riešenie výskumných úloh
Sledovanie nákladov na výskumné úlohy
Sledovanie plnenia úloh a príprava podkladov na fakturáciu
Vypracovanie rozpočtov na úlohy hradené z prostriedkov EÚ a sledovanie jeho dodržiavania
Vedenie evidencie platných aj uzatvorených zmlúv, ich archivácia

Záujemcovia o pracovnú pozíciu posielajte štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo v chémii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s návrhmi zmlúv o dielo
Skúsenosti s riadením výskumných projektov
Skúsenosti s tvorbou kalkulácií

VUCHT - Výskumný Ústav Chemicko Technologický je výskumno – inžinierska organizácia s vyše 100-ročnou históriou. Zaoberáme sa aktívnym vývojom procesov organickej a anorganickej chémie, prenosom procesov z laboratórneho meradla až do priemyselného, testovaním procesov na modelových linkách, inžinierskymi činnosťami a spracovaním podkladov pre realizáciu procesov až do úrovne basic design.
Popri týchto aktivitách VUCHT vyrába výrobky špeciálnej chémie a špeciálne hnojivá.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Lenčéšová
Tel.: +421918609593
E-mail: poslať životopis
ID: 2847224  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou