Vedúci odboru bezpečnostno-technických služieb

Miesto práce
okres Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinácia činností v oblastiach prevencie závažných priemyselných havárií, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany proti požiarom, civilnej ochrany a hospodárskej mobilizácie s cieľom prevencie mimoriadnych udalostí
• riadenie činnosti závodného hasičského útvaru
• riadenie činnosti podnikového dispečingu
• riadenie činnosti ostrahy areálu spoločnosti (SBS)
• tvorba stratégií a akčného plánu pre riadenú oblasť vrátane súčinnostných cvičení
• koordinácia a metodické riadenie súčinnosti jednotlivých organizačných zložiek pri likvidácii následkov mimoriadnych udalostí
• účasť na výjazdoch a riadenie vyšetrovania mimoriadnych udalostí
• riadenie a kontrola oznamovacej povinnosti pri vzniku mimoriadnych udalostí
• vypracovávanie správ za riadenú oblasť pre vedenie spoločnosti, analýza odchýlok od požiadaviek a navrhovanie preventívnych a nápravných opatrení
• zabezpečenie vypracovávania a aktualizácie interných predpisov za riadenú oblasť, kontrola ich dodržiavania
• príprava návrhov obchodných zmlúv za riadenú oblasť a zabezpečovanie ich plnenia
• zastupovanie spoločnosti v styku s orgánmi štátnej správy a samosprávy

Pracoviská: Šaľa, Bratislava, Strážske

• možnosť získania podnikového nájomného bytu na prechodné obdobie
• nadštandardné mzdové ohodnotenie
• motivačná zložka k základnej mzde
• vianočný príplatok
• odmena za splnenie hospodárskeho výsledku
• možnosť odborného rastu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
• odmena darcom krvi
• príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
• príspevok na vzdelávanie, kultúru a šport
• pestré stravovanie v podnikovej jedálni
• účasť na firemných akciách pre zamestnancov a ich rodiny
• ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov
• práca v príjemnom, pokojnom a modernizovanom prostredí
• práca u stabilného a prosperujúceho zamestnávateľa, seriózny prístup
• dlhodobý pracovný pomer

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť / chemické, resp. technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie chemického, resp. technického zamerania alebo v oblasti bezpečnosti (osvedčenie o ABT, TPO a špecialista PZPH)
• prax v riadení procesov BOZP, PO a PZPH, rizikový manažment
• prax v riadení ľudí
• ovládanie AJ na komunikatívnej úrovni
• schopnosť pracovať v dynamickom prostredí a prevziať zodpovednosť za vlastné rozhodnutie

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 2831451  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou