Farmaceut, lekárnik / zástup počas materskej dovolenky, Centrum zdravotnej starostlivosti pri Duslo, a.s. Šaľa

Centrum zdravotnej starostlivosti pri Duslo, a.s.
Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacpriemerná mesačná mzda je 950 € pri skrátenom pracovnom úväzku 18,75 hod. týždenne ; z toho základná mesačná mzda je 750 €, k tomu 10% prémie, motivačná odmena za výkony, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➣ výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe,
platného liekopisu a noriem
➣ vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a
doplnkového sortimentu lekárne
➣ kontrola stavu skladových zásob
➣ objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
➣ kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
➣ kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
➣ administratívne práce súvisiace s fakturáciou na zdravotné poisťovne
➣ plnenie úloh zverených zodpovedným farmaceutom

Práca je na zastupovanie počas materskej dovolenky, na skrátený pracovný úväzok 18,75 hod. týždenne, v pracovné dni PO-PI v doobedných hodinách.

➣ príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
➣ úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
➣ sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
➣ odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
➣ príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
➣ príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
➣ mobilné telefónne hovory za výhodné ceny
➣ zľava na pohonné hmoty
➣ Multisport karta
➣ stravovanie v modernej podnikovej jedálni, príp. odberom mrazenej stravy
➣ účasť na firemných akciách
➣ seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, farmakológia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

➣ komunikatívnosť
➣ zodpovednosť
➣ asertivita
➣ tímová práca
➣ samostatnosť
➣ empatia

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Molnárová
E-mail: poslať životopis
ID: 2829525  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac