Vodič - kamiónová doprava - Čab

Miesto práce
Lahne 267, 951 24 Čab-Lahne, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz agrokomodít a priemyslených hnojív
- základná údržba vozidla a kontrola jeho prevádzkyschopnosti
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- odborné školenia
- možnosť osobného a profesného rastu
- zamestnanecké benefity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- karta vodiča do digitálneho tachografu
- kvalifikačná karta vodiča
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- praktické myslenie
- zodpovedný prístup k práci

Akciová spoločnosť HYZA a. s. vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka organizácia troch samostatných závodov: THP (bývalý Topoľčiansky hydinársky podnik), HYZA a. s. Žilina a HYDINA a. s. Cífer, ktorých vlastníkom bol Agrofert Holding a. s. Hlavným zámerom fúzie bola centralizácia strategických rozhodnutí a právomocí do jedného sídla, ktorým sa stali Topoľčany, zníženie fixných nákladov a pokračovanie v produkcii vysoko kvalitných produktov. Spoločnosť HYZA a. s. zamestnáva v súčasnosti vo svojich prevádzkach viac ako 1000 zamestnancov.

Základným zameraním výrobného programu je spracovanie hydiny a výroba hydinových mäsových výrobkov. HYZA a. s. sa v súčasnosti profiluje ako stabilný zamestnávateľ s perspektívou výrazného profesného a kariérneho rastu pre svojich zamestnancov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ACHP Levice a.s.
Podhradie 31
934 01 Levice
ID: 2767424   Dátum zverejnenia: 15.10.2016