Redaktor a editor online lifestyle sekcie Hospodárskych novín - HNstyle.sk

Miesto práce
Marfa slovakia, Nobelova 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, príprava a autorské spracovanie vlastných redakčných textov na Hnonline.sk (sekcia HNStyle - dizajn, gastro, veda, cestovanie, bývanie...) - na dennej báze
- redigovanie príspevkov a editovanie textov
- práca s redakčným systémom, nahadzovanie článkov na web
- získavanie a navrhovanie zaujímavých tém, práca so zahraničnými zdrojmi
- aktívna práca so sociálnymi sieťami a tlačovými agentúrami
- výber fotografií
- participácia na projektoch, seriáloch a magazínoch

- zázemie stabilného vydavateľského domu a značky Hospodárskych novín
- férový prístup zo strany nadriadených
- prostredie moderného newsroomu
- mladý a inšpiratívny kolektív
- možnosť kariérneho rastu

Kontaktovať bude len vybraných uchádzačov. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, ekonomika, financie, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- absolútny prehľad v spoločenských a aktuálnych lifestyle témach
- kreativita a flexibilný prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie
- expertná úroveň štylistiky a ovládania slovenského jazyka
- výborná znalosť angličtiny a ďalšieho svetového jazyka; nemčina alebo francúzština veľkou výhodou
- skúsenosť s prácou v celoštátnych médiách - min. 2 roky alebo v lokálnych/špecializovaných médiách min. 3 roky
- vzťah k práci s internetom a sociálnymi sieťami
- pripravenosť na spoluprácu na printových/video projektoch vydavateľstva
- skúsenosti s prácou vo webových redakčných systémoch sú výhodou
- skúsenosti s prácou s videom/moderovaním sú výhodou

História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s.,
Nobelova 34
836 05 Bratislava
ID: 2714520   Dátum zverejnenia: 7.12.2016