Projektový manažér investičnej výstavby

Duslo, a.s., Administratívna budova, ev. č. 1236, okres Šaľa
Termín nástupu
01.10.2016 resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (nadštandardné mzdové podmienky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie predprojektovej prípravy stavieb vypracovaním rozborových súvah a technicko-ekonomických štúdií pre rozvojové zámery v oblasti logistiky, dopravy, skladovania, manipulácie s materiálom, strojov a zariadení v chemickej výrobe,
- zabezpečovanie inžinierskych výpočtov, návrhu strojov a zariadení na stupni Basic inžinieringu pre prípravu nových, modernizovaných, alebo rekonštruovaných stavieb chemického, ekologického a logistického charakteru,
- spracovanie investičnej časti záverečného technicko-ekonomického hodnotenia investičnej akcie,
- príprava projektovej dokumentácie k investičným akciám,
- vypracovanie technických podkladov a návrhu zmlúv o dielo s externými organizáciami,
- posudzovanie cenových ponúk projekčných a stavebnomontážnych prác,
- riadenie a koordinácia zverenej investičnej akcie po vecnej a finančnej stránke,
- komplexná koordinácia a kontrola prác vykonaných zhotoviteľov na stavbe,
- kontrola čerpania investičných prostriedkov, vecné odsúhlasovanie správnosti dodávateľských faktúr,
- príprava podkladov k odovzdaniu a prevzatiu dokončených stavieb, alebo ich ucelených častí,
- organizácia odovzdania stavby, alebo jej ucelenej časti do prevádzky,
- spracovanie aktivačných protokolov pre zaradenie investícií do majetku spoločnosti,

- možnosť získať na prechodné obdobie podnikový nájomný byt,
- nadštandardné mzdové ohodnotenie,
- zaujímavá motivačná zložka k základnej mzde, vianočný plat, odmena za splnenie hospodárskeho výsledku, projektové odmeny,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, sociálna výpomoc, odmena darcom krvi, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, príspevok na vzdelávanie,
- moderné a pestré stravovanie v podnikovej jedálni,
- účasť na firemných akciách a široká oblasť poskytovaných benefitov,
- práca v príjemnom a dynamickom prostredí,
- práca u stabilného a prosperujúceho zamestnávateľa, seriózny prístup,
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia vlastných nápadov,
- dlhodobý pracovný pomer

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ II. stupňa v technickej oblasti, zameranie stavebníctvo alebo strojárstvo,
- nutná min. 2 ročná prax v oblasti investičného rozvoja, plánovania, riadenia a realizácie stavieb,
- technické myslenie,
- dôslednosť a precíznosť v práci,
- znalosť programov balíka MS Office,
- znalosť programu AutoCAD výhodou,
- oprávnenie podľa zákona č. 138/92 Zb. v znení zákona 236/200 pre výkon stavebného a technického dozoru a stavebného zákona č. 50/1976 je výhodou
- podmienkou je ovládanie anglického jazyka

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 2705384  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (nadštandardné mzdové podmienky)