Strojník pre výrobu kŕmnych zmesí

Miesto práce
Chovateľská 2, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha riadiaceho systému VKZ pomocou PC
• Obsluha mikrolinky, granulačného lisu a násypného koša
• Trojzmenná prevádzka

Ponúkame
• Perspektívnu a zaujímavú prácu v stabilnej firme
• Dobré, motivujúce platové podmienky
• Využitie benefitov spoločnosti – dôchodkové pripoistenie, stravné lístky a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské (technické)
• Samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť
• Vodičský preukaz skupiny B

História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Vychodilova
Tel.: +420515151122
E-mail: poslať životopis
ID: 2677564  Dátum zverejnenia: 4.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900