Pracovník inzertnej kancelárie

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denne spracováva a potvrdzuje objednávky inzercie a zaraďuje ich do príslušných titulov, vrátane bártrov a vnútropodnikovej inzercie
- denne spracováva výpisy z účtu, na základe úhrad zaraďuje inzeráty do výroby
- vystavuje zálohové a vyúčtovacie faktúry a posiela ich klientom
- denne pripravuje, kontroluje a odovzdáva inzerciu do výroby

* prácu v stabilnej spoločnosti, v najväčšom ekonomickom vydavateľstve
* možnosť rozvíjať svoje profesionálne schopnosti

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
- pracovné skúsenosti v oblasti vydavateľstva a inzercie výhodou

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s. www.mafraslovakia.sk
Nobelova 34
836 05 Bratislava
ID: 2644425   Dátum zverejnenia: 12.10.2016