Pracovník údržby strojní pro Synthesia, a.s.

Místo práce
Synthesia, a.s., Semtín 103, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
16.05.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádí údržbářské práce dle své specializace
* čte a používá technické podklady
* zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení
* provádí převzetí a předání opravy
* provádí kontrolu používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pestrou pracovní činnost
* mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
* zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s.
* zaškolení na pracovišti
* dodatková dovolená
* zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
*pitný režim
* atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, Unišek, nabídka zvýhodněných lázeňských pobytů a služeb, zvýhodněné volání)
* pracovnělékařská péče
* široké vzdělávací příležitosti
* pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Informace o náboru

V případě, že Vás daná pozice zaujala a splňujete-li naše požadavky, prosíme o reakci prostřednictvím tohoto odkazu:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojní zámečník, potrubář

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SO - zámečník, potrubář
* platné kurzy svařování Z E1, Z G1 výhodou
* manuální zručnost
* chuť pracovat
* samostatnost
* dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie koncernu AGROFERT se píše téměř čtvrt století. Naše společnost vznikla v roce 1993 s pouhými 4 zaměstnanci a se zaměřením na obchod s hnojivy. Během následujících let jsme se rozrostli na více než 250 subjektů z odvětví chemie, pozemní techniky, zemědělství, lesnictví a dřevařství, potravinářství, obnovitelných zdrojů i médií. S rostoucím počtem společností pod hlavičkou AGROFERT jsme se také stali jedním z největších privátních zaměstnavatelů v České republice. Každý den náš úspěch společně vytváří téměř 34 tisíc zaměstnanců, kteří dohromady pracují v 15 zemích světa na 4 kontinentech.

· Ačkoliv jsme dnes již nadnárodní společností, stále pro nás zůstává nejdůležitější zásadou fakt, že jsme především česká firma. V České republice platíme daně, zejména v regionech reinvestujeme zisk našich společností, dáváme práci tisícům schopných pracovníků a snažíme se být partnerem desítkám škol, státní správě, neziskovému sektoru i místním komunitám. Jsme pevně spjati s regiony, v nichž působíme. V řadě z nich naše společnosti patří mezi nejvýznamnější a největší. I proto je naší strategií pohled do budoucnosti. Chceme, aby Česká republika a její obyvatelé prosperovali dlouhodobě. Věříme, že investice do ekologizace provozů, lepších technologií, do vzdělanosti a do neziskového sektoru tomu významně pomohou. Podporujeme všechny ty, kteří věří ve vlastní úspěch a nebojí se být aktivní.

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Bulušková
Tel.: +420466824354
E-mail: poslat životopis
ID: 2346402  Dátum zverejnenia: 7.4.2016