Účtovník

Miesto práce
Štúrova 74, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
mesačný plat od 650 € + 20 % prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva účtovanie za zverenú oblasť a to predovšetkým:
- vybraných materiálových faktúr,
- vybraných účtovných operácií (poistenie, pohľadávky voči zamestnancom, daň z nehnuteľností, kúpa a zaradenie akcií, poplatky za komunálny odpad, PHM, GPS)
- spracováva priznanie k DPH, súhrnný výkaz a kontrolný výkaz,
- spracováva štatistické výkazy za spoločnosť,
- pripravuje doklady na archiváciu v externom archíve,
- spolupracuje na závierkových prácach (kontrola účtov, podklady pre audit),
- rieši úlohy podľa operatívnych potrieb fungovania oddelenia a spoločnosti.

Prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá dynamického kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
- možnosť získania praktických skúseností pre šikovného absolventa OA resp. VŠ
- istotu a perspektívne zamestnanie,
- možnosť rozvíjať svoje skúsenosti a vedomosti,
- ústretový kolektív,
- výhody vyplývajúce z členstva v skupine AGROFERT.

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a. s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t. j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/ 2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, žiaľ nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti pri inej pracovnej pozícii.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii - výhodou nie však podmienkou,
- samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť,
- asertivita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- analytické a logické myslenie,
- aktívny vodič.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 2195656  Dátum zverejnenia: 30.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačný plat od 650 € + 20 % prémie