Pracovník pekárenskej výroby

  • Miesto práce: Penam, PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 550 - 650 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obslužné práce pri výrobe pekárskych výrobkov, obsluha krájacích, deliacich, baliacich zariadení.

Iné výhody

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov vo firemnej predajni, benefity sociálneho programu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Schopnosť sústrediť sa, chápať a posudzovať, rozhodnosť, odolnosť a samostatnosť. Schopnosť presného dodržiavania stanovených postupov.

Spoločnosť PENAM SLOVAKIA a.s., so sídlom v Nitre, patrí medzi slovenských výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov. V portfóliu ponúka široký sortiment kvalitných a chutných pekárenských výrobkov od čerstvého pečiva po pečivo trvanlivé, cukrárenské výrobky a tiež mlynárske výrobky. PENAM SLOVAKIA, a.s. pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje spoľahlivú a rýchlu dodávku čerstvého pečiva takmer na celom území Slovenska.

Medzi dcérske spoločnosti patrí spoločnosť PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s., ktorá pokrýva trh západného Slovenska a spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove, ktorá pokrýva trh východného Slovenska.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a. s.,
Budatínska 36, 851 05 Bratislava.
Výkon práce je v trojzmennej prevádzke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2104159   Dátum zverejnenia: 16.9.2016