Expedient - PENAM SLOVAKIA, a.s. - jednotka na pekárenskom trhu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 150 - 1 450 EUR/mesiacMinimálna výška dosiahnutej mzdy bude zodpovedať príslušnému stupňu náročnosti práce. Konečná výška hrubej mzdy však bude závisieť od Vašej šikovnosti, štruktúry odpracovaných hodín, objemu príplatkov a prémií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v nestabilných časoch - možno až do dôchodku?
Máš ambíciu pracovať u zamestnávateľa, ktorý je jednotkou na trhu?
Očakávaš garanta, ktorý sa ti bude venovať počas celej skúšobnej doby?

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na oddelenie expedície. Nový kolega bude manipulovať s prepravkami, ktoré vážia cca 5kg, preto by si mal byť fyzický zdatný. Vzdelanie nie je podstatné, ale určite u nás zaboduješ, ak máš skúsenosti s prácou na expedícii, príp. v sklade. Ak nemáš skúsenosti, všetko potrebné Ťa naučíme.

Tvojou úlohou bude:
- rozchystávanie baleného a nebaleného pečiva podľa liniek pre vodičov na rampy;
- vizuálna kontrola kvality výrobkov;

Naši zákazníci si radi vychutnávajú naše čerstvé a chrumkavé pečivo, a to si vyžaduje Tvoju prácu v nočnej zmene od cca 18:00 - 6:00 hod. Samozrejme, práca je odmenená aj príplatkami, čo ocení zase Tvoja peňaženka.

Prečo upiecť kariéru s nami?
Pretože naša práca je zmysluplná a Tvoji kolegovia sú odborníci, od ktorých sa môžeš veľa naučiť. Garantujeme príjemné pracovné prostredie - s vôňou čerstvého pečiva. Máš šancu byť súčasťou spoločnosti, ktorá určuje smer v pekárskom biznise.
A v neposlednom rade...výsledok Tvojej práce si budú vychutnávať zákazníci po celom Slovensku.

Ak chceš vedieť viac o živote v PENAMe, sleduj nás na Facebooku: Kariéra s Penamom

Zamestnaj sa s nami a užívaj si výhody, ktoré prinášame našim zamestnancom:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- odmeny pri plnení plánu hospodárskeho výsledku,
- príspevok na zdravú stravu a pitný režim,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- každý deň si môžete vychutnať jednu kávu na naše náklady, aby ste si zlepšili svoj pracovný deň,
- firemné/športové akcie pre zamestnancov a ich rodiny,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok pri nepredvídateľných, náročných životných situáciách,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- adaptačný program s garantom, ktorý Ťa zaškolí a prevedie našim pekárenským svetom
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.
Miesto výkonu práce PENAM SLOVAKIA, a.s., prevádzka Bratislava, Budatínska 36, 851 05 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo, obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v noci
- zodpovedný prístup k práci
- rozhodnosť a samostatnosť
- dodržiavanie stanovených postupov a noriem
- skúsenosti v expedícii, s prácou v sklade - výhodou
- fyzická práca - manipulácia prepraviek (cca 5 kg)

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

ID: 1973457  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac