Sales manager pre online inzerciu

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybraný uchádzač bude súčasťou tímu obchodného oddelenia vydavateľstva Mafra Slovakia, a.s. a jeho úlohou bude napĺňať obchodné ciele v oblasti online inzercie.

Náplň práce:
- predaj online inzercie vydavateľstva
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- udržiavanie výborných obchodných vzťahov
- vedenie obchodných rozhovorov
- príprava cenových ponúk a prezentácií
- reporting a analýza činností prideleného segmentu
- starostlivosť o databázy

* prácu v stabilnej spoločnosti, v najväčšom ekonomickom vydavateľstve
* možnosť rozvíjať svoje profesionálne schopnosti

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Uprednostníme uchádzača so skúsenosťami v oblasti predaja online inzercie s nasledovnými charakteristikami :
- silná orientácia na obchod a zákazníka
- výrazná schopnosť presadiť sa u zákazníka
- výborné interpersonálne, obchodnícke a prezentačné zručnosti
- stresová odolnosť
- komunikatívnosť
- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
- pracovné skúsenosti v oblasti vydavateľstva a predplatného výhodou

História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

člen koncernu AGROFERT
MAFRA Slovakia, a.s., Nobelova 34
836 05 Bratislava
ID: 1934295   Dátum zverejnenia: 9.5.2017