Pekár - peciar

PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
750.00 - 800.00 EUR/mesiac, Uvedená mzda je po zaučení zamestnanca po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha priebežnej, etážovej a rotačnej pece, zoraďovanie liniek.
Sledovanie riadneho kysnutia cestových kusov.
Vlaženie, mašlovanie, sypanie a sádzanie do pece.

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov vo firemnej predajni, benefity sociálneho programu.

Miesto výkonu práce PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a. s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava.
Výkon práce v trojzmennej prevádzke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Schopnosť chápať a posudzovať, odolnosť, rozhodnosť a samostatnosť, schopnosť presného dodržiavania postupov, schopnosť sústrediť sa.

História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra
ID: 1739860   Dátum zverejnenia: 26.4.2017