Pekár - peciar

  • Miesto práce: PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 750.00 - 800.00 EUR/mesiac, Uvedená mzda je po zaučení zamestnanca po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha priebežnej, etážovej a rotačnej pece, zoraďovanie liniek.
Sledovanie riadneho kysnutia cestových kusov.
Vlaženie, mašlovanie, sypanie a sádzanie do pece.

Iné výhody

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov vo firemnej predajni, benefity sociálneho programu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo

Požadovaná prax

2

Schopnosť chápať a posudzovať, odolnosť, rozhodnosť a samostatnosť, schopnosť presného dodržiavania postupov, schopnosť sústrediť sa.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí spoločnosť PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s. so sídlom v Bratislave, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A, a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a štyrmi mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Miesto výkonu práce PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a. s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava.
Výkon práce v trojzmennej prevádzke.

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1739860   Dátum zverejnenia: 28.11.2016