Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
200 do 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Príjmeme upratovačku na skrátený úväzok 5 hodín denne v čase od 14,00 hod do 19,00 hodiny, je to upratovanie recepcií oproti Auparku čista mzda za prácu je 295,00 € mesačne. Nástup ihneď.
2. Príjmeme upratovačku na upratovanie obytných domov, Drieňová ulica upratuje sa každý deň jeden dom cca 4 hodiny denne a 1 dom je práca na dlhšie cca 7hod. Čas práce od 8 až 8,30 hod do ukončenia. Mzda za prácu je v čistom 280,00 €. Nástup od 2.5.2017.
3. Prijmeme brigádnicky upratovačov a upratovačky na umývanie okien mzda dohodou podľa výkonu práce, pracuje sa cez týždeň a niekde aj cez víkendy. V dohľadnej dobe potrebujeme aj brigádnikov na upratovanie (zastupovanie) počas PN a dovoleniek.
MZDA SA VYPLÁCA MESAČNE.
Poprosím pri zasielaní emailu píšte do textu číslo pozície - neposielajte len prázdny email so životopisom potrebujeme vedieť o ktoré číslo pozície máte záujem inak Vás nevieme kontaktovať.

Dodržujte prosím čas telefonovania a to je od 17,00 do 18,00 hod. v pracovné dni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

dochvíľnosť, flexibilita, čestnosť

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3034639  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 do 400 €