Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijmeme do zamestnania upratovačov a upratovačky v meste Bratislava. Ubytovanie neposkytujeme.
1 Pozícia - hľadáme upratovačku na TPP, upratovanie sa týka administratívnej budovy, kancelárie verejné priestory v budove. Práca sa nachádza v Bratislave pri Brumentály. Plat 450,00 € do 500,00 € mesačne ( brutto ) práca je na 7-8 hod v pracovné dni ráno od 6,30 h.
2 Pozícia - prijmeme upratovačku na skrátený úväzok - dohodu, na upratovanie administratívnej budovy interiér. Práca sa nachádza pri Botanickej záhrade. Plat od 220,00€ do 250,00 € mesačne ( brutto ) čas upratovania od 7,00 do 11,00 hod. poprípade dohodou, ale len v doobednajších hodinách.
3 Pozícia - Prijmeme upratovača/ku na upratovanie exteriéru a interiéru na polovičný úväzok - dohodu. Práca sa nachádza pri Auparku a Brumentály, ( sú to garáže, verejné priestory v interiéry a vonkajšok priľahlý k budove) Plat od 220,00 € do 250,00€ mesačne (brutto).
4 Pozícia - prijmeme upratovačky od cca 15.3.2017 na TPP a dohodu je to upratovanie administratívnej budovy - Staré mesto, Petržálka, Patrónka. Platové podmienky od 220,00 € do 550,00 € mesačne ( brutto ).
Poprosíme Vás - keď budete zasielať email, prosím napíšte nám číslo pozície, ktoré je tu v texte udané do textu, inak vám nevieme dať spätnú odpoveď, keď nenapíšete o akú pozíciu ide.
Telefonujte v pracovné dni, len v čase od 17,00 do 18,00 hod. v ostatnom inom čase nie je možné telefonicky podávať informácie. 0903675825

okrem mzdy je možné pri zvýšenom pracovnom nasadení a ochoty zastupovať, dostať finančnú odmenu.

Prosíme, Vás o podrobné preštudovanie si horeuvedených ponúk na prácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

dochvílnosť, flexibilita, čestnosť.

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2934150  Dátum zverejnenia: 16.2.2017