Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Niivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme na Dohodu pracovníkov na upratovanie kancelárskych priestorov v časti Bratislava ( pri autobusovej stanici Mlynské Nivy ) Pracovná doba ráno na cca 8 hod. mzda v čistom pri 22 odpracovaných dní po 8 hod. je od 420.00 do 450,00 €
Pracovná doba poobede ( podvečer ) od 18.00 hod do cca 22.00 hod. Čistá mzda je od 250.00 do 270.00 € .
Práca je vhodná aj pre živnostníkov kde je mzda vyššia po dohode . Telefonovat môžte v pracovných dňoch len od od 13,00 h. do 16,00 h.

v prípade zvýšeného úsilia a flexibility zastupovania v práci je práca vyplatená naviac.

Prosíme uchádzačov len so serióznym záujmom v popise práce máte všetko napísané tak Vás prosíme o prehodnotenie tejto ponuky a nech sa hlásia len záujemci, ktorí aj nastúpia do tejto ponúknutej práce.
Telefonovať môžte v pracovných dňoch len od 13,00 h. do 16,00 h.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

prax v upratovaní minimálne 6 mesiacov

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2779567  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500,00 €