Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
21.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700,00 € až 800,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme upratovačku na 8 hodín v lokalite Bratislava pri Botanickej záhrade. Je to upratovanie kancelárií pracovná doba od 6,30 hod do 14,00 hod. Plat od 450,00 do 500,00 € v čistom. Práca je v príjemnom čistom prostredí. Nová budova, už v prevádzke.
Prijmeme pracovníka/čku na upratovanie a prácou so strojom na 2-3 hod. denne. Mzda za prácu je od 180,00 do 200,00 €. Pracovná doba od 7,00 do 10,00 hod. Miesto práce BA pri Botanickej záhrade.
Ponúkame prácu upratovania v lokalite BA oproti Auparku tiež na 8 hod. a práce v zdravotníckom zariadení na 3- 4 hod. poobede po 17,00 hod. v Petržalke.
Pracovníkov na upratovanie Železničnej stanice a čistenie vagónov. Práca na 8 hod 2,70 € /1 hod. v čistom.
Posledná ponuka je upratovanie v nákupnom centre Bory - dlhý a krátky týždeň. Pracuje sa 12 hod je vhodná táto práca aj pre pracovníkov, ktorí by chceli robiť len nočné smeny.
Telefonovať môžete v pracovných dňoch ale len v čase od 16,00 do 17,00 hod. na nižšie uvedenom mobilnom čísle.
Prosíme záujemcov, aby pri kontakte cez email, nám neposielajte len životopisy napíšte do textu presne o ktorú ponuku máte záujem. Urýchlite tým rýchlejšiu komunikáciu s nami.
Práce sú dlhodobé na dohodu 1 rok, ak v práci zotrváte je možný aj TPP.
Živnostníci sú taktiež vítaní.
Nástup je možný ihneď.

Pri vážnom a zodpovednom prístupe k práci sú aj odmeny

Prosíme záujemcov, aby pri kontakte cez email. napísali presne o akú ponuku majú záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

prax, zodpovednosť, dochvíľnosť flexibilita.

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2649747  Dátum zverejnenia: 16.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,00 € až 800,00 €