Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Talichova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
180,00 - 450,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Prijmeme upratovačky na 8 hod. v lokalite Bratislava Mlynská Dolina a Patrónka. Je to upratovanie kancelárii, mzda za prácu je od 400,00 do 420,00 € mesačne.
2. Ďalej prijmeme upratovačku v čase od 16,30 do 19,00 poobede práca sa nachádza v Petržalke a je to súkromné Zdravotnické zariadenie mzda za prácu od 180,00 do 200,00 €
3. Prijmeme pracovníkov na občasné brigády, umývanie okien, jednorázové upratovania, upratovania na stavbách, a iné pomocné práce v exteriéry a interiéry.
Ak máte Vážny záujem prosím volajte na t.č. uvedené v tejto ponuke v čase od 16,00 do 17,00 hod. Do emailu prosím nezabudnite napísať číslo pozície o ktorú máte záujem.

Pri dobrej spolupráci a dobre odvedenej práci je možná odmena.

Prosíme Vás o seriózne zhodnotenie našej ponuky, hláste sa tí, ktorí majú skutočný záujem . Všetky potrebné informácie sú udané v ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

flexibilita, dochvílnosť, spoľahlivosť a čestnosť.

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2576626  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 180,00 - 450,00