Pracovníčka čistiarne a práčovne - žehliarka, krajčírka

CLEAN s. r. o.

Miesto práce
Prevádzka Dunajská Lužná, Bratislavský kraj, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pranie, žehlenie, mangľovanie, práca s registračnou pokladňou, šitie, príjemná komunikácia so zákazníkmi.

príjemné pracovné prostredie, mzda + bonusy, stravné lístky, 2x ročne poukážka na masáž

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hľadáme pani, ktorá má vzťah k žehleniu a textilu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spolupracovníčku alebo spolupracovníka, so zmyslom pre detail, ktorá(ý) rada žehlí a pekne komunikuje so zákazníkmi.

CLEAN čistiareň a práčovňa, sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá chemickým čistením a praním bielizne pre zákazníkov a firmy. Náš kolektív sa teší na novú posilu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2943839  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou