Sekretárka / Asistentka

CLC advokátska kancelária s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
17.06.2019
nástupný plat od 900,- EUR brutto v závislosti od dĺžky praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce administratívneho charakteru
- prepisy textov, korektúry
- spracovanie korešpondencie, kopírovanie, scanovanie
dokumentov
- koordinácia došlých a odoslaných e-mailov
- evidencia prijatej a odoslanej pošty
- archivácia dokumentov
- obsluha telefónnej linky
- organizovanie stretnutí
- zabezpečenie prvotného kontaktu s klientmi kancelárie

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- atraktívne pracovné prostredie
- adekvátne finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nám prosím zašlite štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Úspešná kandidátka by mala ovládať nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, tak aby dokázala vybaviť bežné telefonáty, úlohy a e-maily.
Prax v obdobnej pracovnej pozícii vítaná, odolnosť voči stresu, samostatnosť, flexibilita, dôslednosť, komunikatívnosť.

Naša advokátska kancelária sa orientuje predovšetkým na oblasť obchodného práva, transakcií s nehnuteľnosťami, stavebného práva, práva obchodných spoločností, energetiky, nájmov, pracovno-právneho poradenstva a civilných sporov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 420560  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 900,- EUR brutto v závislosti od dĺžky praxe a skúseností uchádzača