Personál do FOOD PARK

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dobrý v komunikácii so zákazníkmi ?
Tešíte sa, keď môžete hosťovi s úsmevom splniť želanie?
Tešíte sa, keď môžete hosťovi ponúkať a pripravovať nápoje, kávu a s úsmevom
si vypočuť jeho názor?
Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň?
Zaujímate sa o zdravý životný štýl a aktuálne trendy?
Chcete byť súčasťou novej modernej prevádzky ? Tak to hľadáme práve Vás!
Hľadáme v súčasnej chvíli nové tváre do novo otváranej kaviarne s cukrárňou v Košiciach
na tieto pozície :

- Barman/Barmanka
- Čašník/Čašníčka
- Obsluha za pultom
- Cukrár/Cukrárka

Čo bude Vašou náplňou práce?
- pripravovať skvelú kávu, chutné nápoje podľa chutí a priania zákazníka
- obsluha zákazníkov, predaj zákuskov, zmrzliny, príprava a servírovanie jednoduchých jedál
- pracovať s pokladničným systémom
- udržiavať čistý bar, čisté stoly, pracovisko, pretože ,,čistota pol zdravia"
- s radosťou plniť úlohy zadané Vaším manažérom

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

Čo Vám za to ponúkame?
- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a šikovnosťou.
- provízia z predaja, zľava na naše produkty
- preškolenie našimi manažérmi
- rozvoj v oblasti kávovej kultúry pre všetkých jej milovníkov
- získanie pracovných skúseností v rámci perspektívne založenej spoločnosti
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve

Zaujali sme Vás? Poďme zistiť či sme na rovnakej vlnovej dĺžke a ozvite sa nám!

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2617104  Dátum zverejnenia: 21.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou