Umývač riadu v 4* hoteli na riečnej lodi

Classica Shipping Limited

Maďarsko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 870 EUR/mesiac300 - 500 euro Trinkgeld

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 1 ročnú skúsenosť s umývaním riadu v 4* a 5* reštauráciách alebo hoteloch, komunikačnú znalosť angličtiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu s nástupom na pozíciu cca 20.03.2023.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
• zodpovednosť za čistotu a poriadok v hotelovej kuchyni, vo všetkých skladoch, chladničkách a mrazničkách a odpadkovej miestnosti v podľa prevádzkových noriem, smerníc a hygienických predpisov HACCP
• Zodpovednosť za riadne nakladanie s umývačkami riadu a ďalšími zverenými strojmi a bezpečné a efektívne využitie chemických látok a detergentov v hotelovej kuchyni
• Umývanie riadu, hrncov, panvíc , príborov a porcelánu a riadu podľa prevádzkových štandardov
• Umývanie a základná príprava ovocia a zeleniny (lúpanie, sekanie)
• Aktívna pomoc v kuchyni a v udržiavaní skladov potravín
• Pomoc pri inventúre v odvetví potravín a kuchynského zariadenia
• spoločne zodpovední za vykonávanie "generálneho upratovania"
• spoločne zodpovední za triedenie a správnu likvidáciu odpadkov
• spoločne zodpovedný za "Galley loading" t..j presun dodaných potravín z prístavu do kuchyne

• Ubytovanie a strava zdarma
• Uniforma zaobstaraná (okrem topánok)
• Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
• Kariérny postup
• Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
• Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie alebo požadovanej praxe nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hoteliérstvo, Kuchár,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•excelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
•schopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľudmi
•precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
•proaktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.
ID: 2650865  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 870 EUR/mesiac