Kozmetička / dopĺňame team

ClaMon s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho č. 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v beauty clinic, ktorá ponúka širokú škálu kozmetických a prístrojových ošetrení tváre a tela
- 4 D mihalnice, vizáž
- požadované je ukončené vzdelanie v odbore - kozmetička
- prax v obore je nutná

- bezplatné zaškolenie na prácu s luxusnými kozmetickými prípravkami a kvalitnými prístrojmi
- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť postupu a rozšírenia vlastných zručností
- navýšenie platu vo forme bonusov
- stravné lístky
- zamestnanecké benefity

Do životopisu prosím uviesť dané skúsenosti, absolvované kurzy.
Uchádzači, ktorí budú spĺnať požiadavky budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetika, zdravotník

Počet rokov praxe

1

- čistenie a ošetrenie pleti
- farbenie mihalníc a obočia, trvalá na mihalnice
- depilácia nežiadúceho ochlpenia v oblasti tváre a ostatných častí tela
- masírovanie pleti na tvári, krku a dekolte
- práca s kozmetickými prístrojmi
- diagnostika pleti a poradenstvo v oblasti správnej starostlivosti o pleť a pokožku
- alikácia 4D mihalníc
- výhodou práca so zančkou Dermalogica

Sme klinika poskytujúca služby v oblasti estetickej medicíny, zdravia a krásy ( laserové prístrojové vybavenie, dermatológia, kozmetika, vizáž, kaderníctvo, pedikúra a manikúra, nechtový desing, masáže a zábaly

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2571785  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + benefity