Údržbár / Technik údržby s elektrotechnickou vyhláškou

Clamason Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
asap
1 710 EUR/mesiacZákladná mzda 1300 EUR, variabilná časť mzdy 210 EUR, príplatok za prácu v hluku ( cca 140 EUR/ mes.), dochádzkový bonus 60 EUR po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riešenie a vykonávanie údržby na strojoch a zariadeniach
- Vykonávanie preventívnych a predpísaných kontrol na strojných zariadeniach na základe plánu údržby
- Zaisťovanie spôsobilého technického stavu používaných strojov, prístrojov a zariadení
- Promptné riešenie vzniknutých technických porúch a nedostatkov
- Reportovanie aktuálneho stavu strojov a zariadení
- Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízii a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
- Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
- Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy (drobné elektrotechnické zásahy a montážne zásuvky, vypínače, žiarovky, poistky, rozvádzače, atď.).
- Dodržiavanie interných smerníc a noriem BOZP, OOPP
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov
- Navrhovanie výmen a inovácii jednotlivých používaných prístrojov a zariadení
- Vykonávanie iných činností, ktoré priebežne určí zamestnávateľ
- práca v 2-zmennej prevádzke

Príplatok za prácu v hluku + zákonné príplatky podľa charakteru práce a výroby
Trvalý pracovný pomer
Príjemné pracovné prostredie, stabilná spoločnosť, mladý kolektív
Stravné 5,85 € plne hradené zamestnávateľom (formou stravovacej karty alebo ako finančný príspevok)
Možnosť ďalšieho odborného vzdelávania.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na inzerovanú pozíciu, ďakujeme za pochopenie.
Spracovanie osobných údajov prebieha v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, údržba strojov

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukaz na obsluhu VZV, VTZ
- Schopnosť čítať a rozumieť výkresovej dokumentácií
- Pozornosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme
- Priestorové videnie, konštrukčná a priestorová predstavivosť, praktické myslenie
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Elektrotechnické vyhlášky (aspoň základné §22, §23), prax nevyhnutná
- Ovládanie AJ nie je podmienkou, iba výhodou

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výrobný program spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
Tel.: +421908708452
E-mail: poslať životopis
ID: 4818404  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 710 EUR/mesiac