Predajca - obnova preukazov EURO26 a ITIC

CKM SYTS

Miesto práce
Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
20.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1,2 EUR za každý preukaz s predĺženou platnosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je kontaktovanie (e mailom, SMS a telefnicky) držiteľov preukazov ISIC, ITIC, EURO26, tesne pred koncom platnosti preukazov, s cieľom predĺžiť im platnosť ich preukazov na ďalšie obdobie.

samostatná práca z domu

Hľadáme aktívnu, komunikatívnu osobu so schopnosťami dosahovať výborné výsledky v predaji/obnovovaní platnosti preukazov pre maldých ľudí - EURO26 a učiteľov - ITIC.

Musí mať príjemný hlas a musí vedieť veľmi dobre komunikovať cez e maily a telefón. V krátkom čase (počas telefonátu) bude potrebovať dosiahnuť porozumenie s držiteľom preukazu a následne s ním dohodnúť obnovenie platnosti jeho preukazu na ďalšie obdobie.

Pri komunikácii bude musieť pohotovo odpovedať na otázky a prípadne si dohľadať odpovede na internete alebo u nadriadeného.

Ak máte o pozíciu záujem, svoj životopis a krátku informáciu o tom, prečo by sme na túto pozíciu mali prijať práve Vás nám pošlite na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná komunikácia, ktorej výsledkom je dosiahnutie porozumenia na strane klienta
- systematickosť a dôslednosť

CKM SYTS je výhradným zástupcom pre rozvoj a distribúciu medzinárodných identifikačných preukazov ISIC, ITIC a EURO26 na území Slovenskej republiky.

CIEĽ CKM SYTS: VYDÁVAME PREUKAZY POTVRDUJÚCE PRÍSLUŠNOSŤ K SOCIÁLNEJ SKUPINE, KTORÉ KAŽDODENNE VYUŽÍVA VIAC A VIAC ŠTUDENTOV, UČITEĽOV A MLADÝCH ĽUDÍ, A ZÁROVEŇ AKCEPTUJE A PODPORUJE VIAC A VIAC PARTNEROV VO VIAC A VIAC KRAJINÁCH SVETA.

ÚČEL CKM SYTS (prečo to robíme):
Cenovo zvýhodňujeme a sprístupňujeme také služby a tovary, o ktoré majú naše cieľové skupiny najväčší záujem, a ktoré zároveň skvalitňujú život mladým ľuďom, študentom a učiteľom, ako napríklad cestovanie, vzdelávanie, zábava, kultúra, šport a pod. Nikdy nepropagujeme a neposkytujeme zľavy na produkty alebo služby ako sú alkohol, drogy, lieky, zbrane, pôžičky a médiá ako noviny, časopisy, televízie (v akejkoľvek forme - tlačenej, elektronickej...).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2703697  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,2 EUR za každý preukaz s predĺženou platnosťou