Predajca cez Telesales (študent VŠ)

CKM SYTS

Miesto práce
Vysoká 32, 811 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, komunikatívnu osobu so schopnosťami dosahovať výborné výsledky v predaji/obnovovaní platnosti preukazov EURO26, ITIC a ISIC. Dôležitý je pozitívny a proaktívny prístup k porozumeniu požiadaviek držiteľov našich preukazov.Náplňou práce je telefonický kontakt s držiteľmi našich kariet za účelom:
- Obnovenia platnosti preukazu
- Aktualizovania údajov držiteľov v našej databáze
- Uskutočňovania telefonických prieskumov na základe zadania
- Vedenia štatistík

- finančné a nefinančné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov
- možnosť vzdelávania v danej oblasti podľa potreby

Hľadáme jedného človeka z Bratislavy a jedného z ktorejkoľvek časti Slovenska, ktorý pozná vyššie uvedené preukazy (v ideálnom prípade bol držiteľom niektorého z nich a využíval ho) a ktorému je blízka oblasť ich použitia. Musí vedieť komunikovať tak, aby dosiahol s držiteľmi preukazu v krátkom čase (telefonát) porozumenie, na základe ktorého im môže okamžite zabezpečiť obnovenie ich preukazu a dosahovať tým výborné výsledky v predaji. Očakávame tiež, že bude mať záujem pracovať na zlepšení svojich výsledkov. Niektoré úlohy (a tiež niektoré kroky výberového procesu) si budú vyžadovať naštudovanie potrebných podkladov (napr. zo stránky www.euro26.sk) alebo podľa zadania.
Ak máte o pozíciu záujem, pošlite nám svoje CV v slovenčine na dole uvedenú e-mailovú adresu. Zároveň nám pošlite akýkoľvek dokument - doporučenie, diplom a pod., ktorý by mohol doplniť Vaše osobné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

- výborná komunikácia, ktorej výsledkom je dosiahnutie porozumenia,
- záujem o neustále napredovanie a o zlepšovanie svojich výsledkov a schopností,
- systematickosť a dôslednosť (evidencia všetkých úloh a povinností a ich plnenie)

CKM SYTS je výhradným zástupcom pre rozvoj a distribúciu medzinárodných identifikačných preukazov ISIC, ITIC a EURO26 na území Slovenskej republiky.

CIEĽ CKM SYTS: VYDÁVAME PREUKAZY POTVRDUJÚCE PRÍSLUŠNOSŤ K SOCIÁLNEJ SKUPINE, KTORÉ KAŽDODENNE VYUŽÍVA VIAC A VIAC ŠTUDENTOV, UČITEĽOV A MLADÝCH ĽUDÍ, A ZÁROVEŇ AKCEPTUJE A PODPORUJE VIAC A VIAC PARTNEROV VO VIAC A VIAC KRAJINÁCH SVETA.

ÚČEL CKM SYTS (prečo to robíme):
Cenovo zvýhodňujeme a sprístupňujeme také služby a tovary, o ktoré majú naše cieľové skupiny najväčší záujem, a ktoré zároveň skvalitňujú život mladým ľuďom, študentom a učiteľom, ako napríklad cestovanie, vzdelávanie, zábava, kultúra, šport a pod. Nikdy nepropagujeme a neposkytujeme zľavy na produkty alebo služby ako sú alkohol, drogy, lieky, zbrane, pôžičky a médiá ako noviny, časopisy, televízie (v akejkoľvek forme - tlačenej, elektronickej...).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1207050  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov