Pokladník/predavač v technickom oddelení elektro/záhrada

CKD market, s.r.o.

Miesto práce
Zelenečská 111, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacPriemerná mzda 890€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na pokladni
obsluha zákazníka
dokladanie tovaru
Pozícia vhodná aj pre absolventa

Práca v stabilnej spoločnosti, stravné lístky v hodnote 4,50 € za každý odpracovaný deň

Pracovná doba je Po-Pia od 09.00 do 18.00hod, So od 08.00-13.00hod.

Životopisy adresovať na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré komunikačné schopnosti, ochota pracovať v tíme, zodpovedný prístup k práci

Sme spoločnosť s 31 ročnou tradíciou. Pilierom našej činnosti je maloobchodný predaj v kamennom obchode na Zelenečskej ulici v Trnave. Na ploche 3.600 m2 ponúkame 30.000 druhov tovaru v oblastiach záhradná technika – kosačky – traktory – stavebné náradie – bicykle – skútre – štvorkolky – elektro – biela a čierna technika – potraviny – drogéria – domáce potreby – mäso, lahôdky a mäsové výrobky. Otváracia doba je prispôsobená Vašim požiadavkám 363 dní v roku:

Po – So 7,00 – 19.00 hod.
Ne – 8,00 – 18.00 hod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2987992  Dátum zverejnenia: 29.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac