Inštruktor lyžovania pre školské lyžiarske výcviky

CERES SLOVAKIA, spol. s r.o.

Tatranská Lomnica, Krahule, Martinské Hole, Makov, Žilinský kraj, Prešovský kraj, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Kežmarok, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
30 € / den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa Inštruktorom lyžovania!!!
- PRACUJEŠ IBA V PRACOVNÝCH DŇOCH
- UBYTOVANIE A STRAVU TI ZAPLATÍME
- Ideálna príležitosť pre študentov VŠ športového a pedagogického zamerania.
- Ideálna možnosť pre učiteľov telesnej výchovy spraviť si lyžiarák navyše a privyrobiť si
- Brigáda v mesiacoch Január, Február, Marec.
- Pracuješ s deťmi vo veku 14 až 16 rokov.

- práca v horskom prostredí
- môžeš cestovať za výhodné ceny
- nadpriemerný zárobok

Životopis s fotografiou zasielajte na [email protected]. V životopise uveďte svoje skúsenosti s prácou tohoto typu alebo prácou s deťmi.

PREČO PRACOVAŤ PRE NÁS:
- Organizujeme najviac školských lyžiarských zájazdov. Počas roka inštruktorské a animátorske stretnutia, kde sa zdokonaľujeme vo svojej práci a odovzdávame si skúsenosti.
- Počas tvojej práce u nás máš stály kontakt na managera inštruktorov, ktorý ti poradí v prípade potreby
- Na našich školeniach dostaneš všetky potrebné informácie o lyžiarkých zájazdoch a práci s deťmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

šport, pedagogika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý lyžiar, inštruktorský preukaz výhodou
- komunikatívnosť, príjemné - priateľské vystupovanie, dobrý vzťah k deťom, schopnosť jednať aj s dospelými
- zmysel pre zodpovednosť, motivácia, trpezlivosť a kreativita

CK CERES je už od roku 1999 stabilným zamestnávateľom. V ponuke našej CK je najviac škôl v prírode a lyžiarských výcvikov. Školy v prírode s animátormi CERES ANIMA TEAM robíme už viac ako 19 rokov, po celom Slovensku a Česku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2355173  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 € / den