Inštruktor lyžovania pre školské lyžiarske výcviky

CK CERES

Tatranská Lomnica, Krahule, Martinské Hole, Makov, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Ružomberok, Žilina, Prešovský kraj, Kežmarok, Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
30 € / den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v mesiacoch Január, Február, Marec, PRACUJETE IBA V PRACOVNÝCH DŇOCH, alebo aj počas celej zimy 2017. Ideálne pre študentov VŠ športového a pedagogického zamerania. Pracujete s deťmi vo veku 14 až 16 rokov. Prax s výučbou lyžovania alebo prácou s deťmi je nutná. Zaujímavé finančné ohodnotenie. Ubytovanie, stravovanie zdarma.

Ubytovanie, stravovanie zdarma, práca v horskom prostredí, možnosť cestovať za výhodné ceny.

Životopis s fotografiou zasielajte na varga@ceres.sk. V životopise uveďte svoje skúsenosti s prácou tohoto typu alebo prácou s deťmi.

PREČO PRACOVAŤ PRE NÁS:
- Organizujeme najviac školských lyžiarských zájazdov. Počas roka inštruktorské a animátorske stretnutia, kde sa zdokonaľujeme vo svojej práci a odovzdávame si skúsenosti.
- Počas tvojej práce u nás máš stály kontakt na managera inštruktorov, ktorý ti poradí v prípade potreby
- Na našich školeniach dostaneš všetky potrebné informácie o lyžiarkých zájazdoch a práci s deťmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

šport, pedagogika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý lyžiar, inštruktorský preukaz výhodou
- komunikatívnosť, príjemné - priateľské vystupovanie, dobrý vzťah k deťom, schopnosť jednať aj s dospelými
- zmysel pre zodpovednosť, motivácia, trpezlivosť a kreativita

Cestovná kancelária CERES pôsobí na slovenskom a českom trhu už od roku 1999. Špecializuje sa na školy v prírode a lyžiarske zájazdy na slovensku a v česku. V pobytoch pre školy je CK CERES jedničkou na trhu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

CK CERES
Kominárska 5
831 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2355173   Dátum zverejnenia: 30.11.2016