Hľadáme kreatívneho animátora pre zábavné letné aktivity v stredisku. Uprav životy detí tým, že im poskytneš nezabudnuteľné zážitky

CK Boomerang Slovensko s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 140 EUR/mesiac130 EUR/8 dní/7 nocí - turnus ubytovanie a stravovanie ZDARMA!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v mesiacoch  máj, jún, júl a august pracujete iba v týždňoch, ktoré si sami zvolíte.

Typický deň na pozícii animátora:

- Príprava a organizácia aktivít pre deti.

- Realizácia aktivít a sledovanie bezpečnosti detí.

- Príprava na nasledujúci deň a zabezpečenie potrebných materiálov.

Vždy hovoríme, že v našich táboroch dostanete to čo do toho dáte, iba tisíckrát viac.

​Vybraných uchádzačov zaškolíme - možnosť dlhodobej spolupráce.

Viac na: https://veduckovia.sk/​

- Budeš súčasťou tímu, ktorý upravuje životy detí a poskytuje im nezabudnuteľné zážitky.

- Máš možnosť pracovať na zábavných letných aktivitách v stredisku a pritom sa zabaviť.

- Získaj skúsenosti v oblasti animácie a organizácie podujatí.

- Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, aby si si mohol/a prispôsobiť prácu svojim potrebám.

- Zabezpečíme ti profesionálne školenie a rozvoj tvojich zručností.

- Okrem toho ti ponúkame  finančné ohodnotenie a príjemnú pracovnú atmosféru.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielaj na [email protected].

Ak máš super ,,kamoša/ku na prácu s deťmi,, pošlite spolu životopis a budete zaradení do našich turnusov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 63 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kreatívneho animátora pre zábavné letné aktivity v stredisku. Uprav životy detí tým, že im poskytneš nezabudnuteľné zážitky!

Náplň práce:

- Organizácia a realizácia rôznych hier a športových aktivít pre deti.

- Zabezpečenie bezpečnosti detí počas aktivít.

- Príprava a vymýšľanie nových aktivít.

- Komunikácia s rodičmi detí ohľadne ich potrieb a požiadaviek.

- Starostlivosť o vybavenie a materiály potrebné na realizáciu aktivít.

- Tiež je dôležité aby ste mali blízko k jednej z našich táborových aktivít, aby mohli v tábore na seba prevziať zodpovednosť za vedenie dotyčnej aktivity.

Ak po prečítaní tohto textu rozmýšľate či nám napísať, alebo nie, tak nerozmýšľajte sami, ale dajte nám o sebe vedieť.

Cestovná kancelária pre deti a mládež organizujúca detské rekreácie od roku 1995. Viac informácii nájdete ckboomerang.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4790439  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 140 EUR/mesiac