Skladník

CK AZAD, s. r. o.

Miesto práce
Ružinovská 28, 821 03 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník: - evidencia skladu, príprava na výdaj, príjem na sklad

Fenix promotion - fullservisová umelecká agentúra organizujúca mnoho firemných dní, eventov, kultúrnych podujatí, detských program s vlastným vybavením pre svoju činnosť( cca 1000 divadelných kostýmov, filmových maskotov, nafukovacích atrakcií, veľké množstvo súťažných a dekoračných rekvizít....atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, starostlivosť o pridelené veci

CK AZAD je cestovná kancelária ponúkajúca dovolenky prevažne v destináciách Chorvátsko, Španielsko, Bulharsko a Grécko. Pre školy ponúkame lyžiarske výcviky, školy prírode a školské výlety na Slovensku i v zahraničný. Počas letných mesiacov organizujeme detské tábory. Samostatnou časťou našej ponuky je autobusová doprava.

CK AZAD disponuje vlastnými luxusnými klimatizovanými autobusmi značky Scania (49, 53, 54, 58, 63 a 89 miest), ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu do Vami vybraných destinácií.

Viac sa dozviete na stránke www.azad.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2061531  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou