Obchodný manager CK AZAD - tábory, ponuky pre kolektívy a školy

CK AZAD, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 600€ + stravné lístky, odmeny pri produkcii eventov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodný manager - práca v kancelárii - práca s PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet)
- ponuka produktov CK AZAD z katalógu, základné účtovné operácie, príjemné vystupovanie, komunikácia.
- príprava marketingových a reklamných materiálov,
- spolupráca s cestovnými kanceláriami
- komunikácia s klientom, klientský servis
- budovanie klientskej databázy
- účasť na obchodných rokovaniach a postupné zaškolovanie do danej agendy,

možnosť cestovania, mobilný telefón,
- dynamická práca v mladom tíme
- práca pre významné domáce a zahraničné značky/firmy
- možnosť sebarealizácie a rastu
- práca je veľmi kreatívna
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Galileo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

vhodné - vodičské oprávnenie sk. B

CK AZAD je cestovná kancelária ponúkajúca dovolenky prevažne v destináciách Chorvátsko, Španielsko, Bulharsko a Grécko. Pre školy ponúkame lyžiarske výcviky, školy prírode a školské výlety na Slovensku i v zahraničný. Počas letných mesiacov organizujeme detské tábory. Samostatnou časťou našej ponuky je autobusová doprava.

CK AZAD disponuje vlastnými luxusnými klimatizovanými autobusmi značky Scania (49, 53, 54, 58, 63 a 89 miest), ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu do Vami vybraných destinácií.

Viac sa dozviete na stránke www.azad.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1730460  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600€ + stravné lístky, odmeny pri produkcii eventov