Farmaceut/ka

City Pharma. s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova ul., Bratislava 1
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedovanie liekov na recept aj bez receptu,
- práce súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti na uvedenej pozícii.

- voľné víkendy (prac. doba iba Po-Pi),
- práca v príjemnej atmosfére moderne vybavených priestorov novostavby na strategickom mieste,
- v bezprostrednej blízkosti lekárne sa nachádza množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov.

V prípade, že spĺňate požiadavky na uvedenú pozíciu a máte záujem zúčastniť sa na výberovom procese, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu. Do predmetu správy prosím uveďte : "Farmaceut/ka ".
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Informácie budú uchovávané po dobu jedného roku, po uplynutí tejto lehoty budú vymazané.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta, odbor farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a proaktívny prístup k práci a pacientom,
- komunikatívnosť,
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmácie, prevádzkujúca verejnú lekáreň.

Grösslingova 62
811 09 Bratislava
ID: 2749901   Dátum zverejnenia: 5.10.2016