Obchodný manažér pre oblast stredného a východného Slovenska

City Parking Group s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizície nových klientov, identifikácia nových obchodných príležitostí v oblasti stredného a východného Slovenska,
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- Príprava ponúk v spolupráci s produktovým manažérom,
- Samostatné vedenie obchodných prípadov,
- Sledovanie vývoja na trhu a činnosť konkurencie,
- Zodpovednosť za splnenie obchodných cieľov,
- Vedenie dokumentácie a zápisov rokovaní.

- Zaujímavú prácu v rastúcej spoločnosti,
- Aktívne finančné ohodnotenie,
- Firemné vozidlo a telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- Minimálna dĺžka praxe na pozícii v obchodnej činnosti - 3 rokov,
- Kontakty na dve referencie z predchádzajúceho zamestnania,
- Výhodou skúsenosti obchod B2C, B2B a municipality,
- Proaktívny prístup ku zvereným úlohám,
- Samostatnosť, flexibilitu, svedomitosť,
- Výborné komunikačné schopnosti,
- Angličtina výhodou,
- Životopis s fotografiou,
- Spolupráca na živnostenský list výhodou.

Medzinárodná spoločnosť City Parking Group s.r.o. (www.cityparkinggroup.com) je významným poskytovateľom služieb spojených s problematikou parkovania. Ponúka kompletné riešenie mestských parkovacích systémov od ich projektovanie a implementácie do súčasnej i plánovanej výstavby, až po služby spojené s prevádzkou a ďalším rozvojom týchto systémov. Naša spoločnosť má významnú pôsobnosť v Českej, Slovenskej republike a v Poľsku.

Medzi hlavné aktivity spoločnosti patrí:
- Prevádzka a správa zón plateného státia,
- Prevádzka parkovísk a garáží,
- Parkovacie, závorové, kamerové a dohľadové systémy,
- Investície a výstavba parkovacích kapacít,
- Predaj, prenájom a servis parkovacích technológií,
- Štatistické analýzy dopravy v pokoji,
- Vykonávacie projekty dopravného značenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1951131  Dátum zverejnenia: 8.3.2016