Hotel/Café čašník/čašníčka

City Hotel Investment s.r.o.

Miesto práce
Winterova 35, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac680

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníčku na TPP do Hotelu/Café City v Piešťanoch pre obsluhu hotelových hostí a denného baru/kaviarne
Nástup možný ihneď,prax žiadaná v odbore. Dlhy krátky týždeň (7h-18h)

Pracovná doba od 7h-18h krátky dlhy týždeň.

Informácie o výberovom konaní

Poslať životopis a fotku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch ,Hotelová akadémia,nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemná ,ochotná,ústretová,flexibilná zodpovedná SPOĽAHLIVÁ a osoba ktorá chce pracovať samostatne vo príjemnom malom hotely .

Hotel City ***

sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, priamo na pešej zóne, v blízkosti mestského parku a Kúpeľného ostrova. Hotel má bezbariérový prístup na všetky poschodia, free wifi a konferenčnú miestnosť. Je určený pre klientov, ktorý sem prišli pracovať ale aj pre klientov, ktorý prišli oddychovať. Pre návštevníkov Hotela City*** je k dispozícii moderne zariadená reštaurácia s bohatou ponukou jedál, špecialít a nápojov. Hosťom ponúkame jedlá tradičnej kuchyne, obedové menu, ponuku vín slovenských vinárenských oblastí a káva najvyššej kvality je samozrejmosťou. Hotel City v konferenčnej miestnosti ponúka možnosť usporiadať rôzne podujatia spoločenského, pracovného a rodinného charakteru, ako napríklad: školenia, semináre, kurzy, recepcie, promócie, rodinné oslavy a firemné večierky, vrátane coffee breakov a prípadne cateringu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2674832  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac680