Hotel City Piešťany (Recepčná)

City Hotel Investment s.r.o.

Hotel City Piešťany, Winterova 35 92101 Piestany, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel City Pieštany hľadá recepčnú na plny uviazok ako aj brigádu prax v odbore nutná
Ovládanie rezervačného programu Oberon výhodou

Nový dynamicky kolektív ,fixný plat plus percenta na tržbách

Informácie o výberovom konaní

Životopis poslať aj s fotkou na email:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelová škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Hotel City ***

sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, priamo na pešej zóne, v blízkosti mestského parku a Kúpeľného ostrova. Hotel má bezbariérový prístup na všetky poschodia, free wifi a konferenčnú miestnosť. Je určený pre klientov, ktorý sem prišli pracovať ale aj pre klientov, ktorý prišli oddychovať. Pre návštevníkov Hotela City*** je k dispozícii moderne zariadená reštaurácia s bohatou ponukou jedál, špecialít a nápojov. Hosťom ponúkame jedlá tradičnej kuchyne, obedové menu, ponuku vín slovenských vinárenských oblastí a káva najvyššej kvality je samozrejmosťou. Hotel City v konferenčnej miestnosti ponúka možnosť usporiadať rôzne podujatia spoločenského, pracovného a rodinného charakteru, ako napríklad: školenia, semináre, kurzy, recepcie, promócie, rodinné oslavy a firemné večierky, vrátane coffee breakov a prípadne cateringu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2580234  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500