Pracovník údržby, elektrotechnik

City Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie nahlásených závad a nedostatkov technického charakteru,
- odstraňovanie havarijných stavov a mimoriadnych porúch,
- hospodárne udržovanie majetku spoločnosti po stránke technickej,
- elektrotechnické a elektroinštalačné práce,
- obsluha plynových kotolní a viacnásobná denná kontrola zariadení,
- denná kontrola, resp. odpis informačných prevádzkových meračov energetických médií,
- mesačná kontrola, resp. odpis podružných meraní energii za účelom tvorby podkladu k refakturácii médií,
- dozor výťahu,
- plnenie úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

- platný vodičský preukaz B
- skúsenosti v oblasti elektroúdržby a prevádzkovej údržby výhodou
- technické myslenie a technická manuálna zručnosť
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike (§ 21 vyhl. 508/2009 Z.z.)
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť City Hotel Bratislava s.r.o. prevádzkuje hotel HOTEL BRATISLAVA**** (Seberíniho 9, Bratislava), ktorý patrí medzi najväčšie konferenčné hotely v Bratislave, poskytuje krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre individuálov i skupiny a prenajíma nebytové kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Seberíniho 9
821 03 Bratislava
ID: 2727581   Dátum zverejnenia: 7.11.2016