Chyžná

City Hotel Bratislava s.r.o.

City Hotel Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
500 Eur / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná (práca v týždni aj cez víkendy na zmeny)
*Zodpovednosť za upratovanie pridelených izieb, dodržiavane predpísaných štandardov
*Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (umývanie kúpeľní a toaliet, dopĺňanie kozmetických potrieb, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, vysávanie, utieranie prachu, umývanie okien)
*Zodpovednosť a priebežné udržiavanie poriadku a čistoty v skladoch, na chodbách a na pracovnom vozíku
*Hlásenie uprataných izieb
*Hlásenie strát a nálezov
*Hlásenie technických porúch na hotelových izbách

*stravovanie s príspevkom priamo na hoteli
*práca v stabilnom priateľskom kolektíve
*ubytovanie zadarmo

Informácie o výberovom konaní

-prosíme o zaslanie životopisu
-dátum nástupu ihneď
-zamestnávateľ si nárokuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-Zmysel pre poriadok a precíznosť
-Prívetivé a ochotné správanie
-Čistý výpis z registra trestov
-Skúsenosť na podobnej pozícii vítaná

Spoločnosť City Hotel Bratislava s.r.o. prevádzkuje hotel HOTEL BRATISLAVA**** (Seberíniho 9, Bratislava), ktorý patrí medzi najväčšie konferenčné hotely v Bratislave, poskytuje krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre individuálov i skupiny a prenajíma nebytové kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Seberíniho 9
821 03 Bratislava
ID: 2564072   Dátum zverejnenia: 17.7.2017