Obchodný zástupca pre oblasť energií BB a ZA región M/Ž

Citrón s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná odmena od 1.700€ + atraktívne výkonnostné odmeny na mesačnej báze v závislosti od plnenia cieľov. Model odmeňovania bude podrobne predstavený vybratým kandidátom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho akčného tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu Obchodného zástupcu pre oblasť energií. Obchodný zástupca má k dispozícii asistenta obchodu, ktorý mu pripravuje stretnutia.

Sme CITRON energy - dynamická, rastúca spoločnosť s jasnou víziou. V čase, kedy všetci čelíme tlaku zvyšujúcich sa cien v oblasti energií, prinášame našim klientom možnosti výraznej optimalizácie nákladov. Máme jedinečné know-how, ktoré od klienta nevyžaduje dodatočné investície, ani zmenu dodávateľa a dokonca ani znižovanie energetickej náročnosti. Znie to dobre? Pridajte sa do nášho tímu a všetko potrebné Vás naučíme.

Pre nového kolegu máme pripravený adaptačný proces, počas ktorého Vám odovzdáme naše dlhoročné know-how. Budete súčasťou dynamického tímu, ktorý mnoho rokov pracuje na neustálom zlepšovaní poskytovaných služieb. Obsluhujeme celé Slovensko a počas svojho pôsobenia sme pomohli mnohým firmám aj samosprávam. Našou filozofiou je byť aktívnou súčasťou komunity a aj preto sa venujeme sponzorovaniu športového tímu.

Na pozícii Obchodného zástupcu sa najlepšie uplatní kandidát / kandidátka, ktorý má predchádzajúcu skúsenosť ideálne v B2B predaji. Hľadáme dynamického, zodpovedného kolegu, ktorý je dostatočne samostatný a zároveň je rád súčasťou tímu. Potrebujeme človeka, ktorý rád robí akvizičný biznis a dobre sa cíti aj v budovaní vzťahov s existujúcimi klientami.

Súčasťou dennej rutiny obchodného zástupcu je:

​✓ návšteva vopred dohodnutej klientely v pridelenom regióne
✓ samostatné aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
✓ starostlivosť o existujúcich klientov
✓ budovanie obchodných vzťahov
✓ vypracovanie cenových ponúk
✓ monitorovanie trhu a konkurencie
✓ zodpovednosť za plnenie plánu

Počas celého pôsobenia v našej spoločnosti sa môžete spoľahnúť na pomoc a odbornosť svojich kolegov a podporu zo strany nadriadených.

  • práca v príjemnom prostredí novo zariadenej kancelárie
  • možnosť pracovať z home office
  • nadštandardné odmeňovanie na základe výkonu
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • časová flexibilita
  • výborný kolektív
  • možnosť osobnostne a profesijne rásť

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na pohovor pozveme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač najneskôr po ukončení výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý:

  • má predchádzajúcu obchodnícku skúsenosť
  • je zodpovedný a samostatný
  • má profesionálne vystupovanie
  • má schopnosť analyzovať a porozumieť potrebám klienta
  • je komunikačne zdatný
  • je tímový hráč
  • má ťah na bránu
  • sa chce realizovať v oblasti obchodovania služieb

Spoločnosť Citrón sa zaoberá optimalizáciou nákladov na energie. Pomáhame zákazníkom po celom Slovensku optimalizovať ich náklady nielen na elektrickú energiu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Hanus
E-mail: poslať životopis
ID: 4829326  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac