Konzultant pre oblasť procesnej bezpečnosti (IT audit, poradenstvo)

citadelo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultant zabezpečuje odborné poradenstvo, pripravuje riešenia a zabezpečuje implementáciu procesov v oblasti procesnej bezpečnosti podľa ISO noriem 27001 a 27002…

Náplň práce:
• tvorba odporúčaní v oblasti ISO noriem (ISO 27001, ISO 27002) a platnej slovenskej legislatívy (zákon o ochrane osobných údajov)
• analýza procesov, dokumentácie (vedenie prac.stretnutí so zákazníkom)
• analýza procesov a informačných systémov spoločnosti za účelom budúcej implementácie ISO procesov
• zhodnotenie existujúceho stavu
• návrh plánu zavádzania ISO do organizácie
• návrh procesov a smerníc v zmysle platných a už existujúcich štandardov
• zabezpečuje implementačnú podporu riešenia
• vedenie a vykonávanie interných auditov
• dohľad nad tvorbou dokumentácie
• vedenie školení

Práca vo vysoko kvalifikovanom kolektíve bezpečnostných špecialistov
Možnosť profesne rásť na zaujímavých projektoch
Možnosť získať certifikácie a školenia z oblasti bezpečnosti
Motivačný systém ocenenia s ohľadom na kvalitu a efektivitu práce
Sociálny a športový systém v rámci firmy
Príjemná firemná kultúra

Ak sa chcete stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám profesný životopis a krátky motivačný list. Radi sa s Vami osobne stretneme a prediskutujeme možnosť pracovať u nás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
- minimálne 3 ročné skúsenosti s riešením projektov v oblasti procesnej nižšie uvedených oblastiach
- znalosti v oblasti metodológie výkonu analýz rizík a skúsenosti s identifikovaním a ohodnocovaním bezpečnostných rizík IT/IS, s ich riadením a návrhom bezpečnostných opatrení
- skúsenosti s výkonom auditov v oblasti informačnej bezpečnosti
- detailná znalosť a skúsenosti s aplikáciou bezpečnostných noriem rady ISO 27000 v praxi
- znalosť noriem a skúsenosti s plánovaním kontinuity činností, resp. s plánovaním obnovy IS

Iné skúsenosti výhodou:

- vzdelanie vysokoškolské
- znalosť a skúsenosti s aplikáciou metodík ako COBIT, ITIL a iných bezpečnostných noriem/štandardov/frameworkov
- skúsenosti s vedením projektov sú vítané
- skúsenosti v oblasti procesnej a aplikačnej bezpečnosti
- certifikát v oblasti plánovania kontinuity činností alebo CISA, CISSP, CISM, CRISC výhodou

Ďalšie predpoklady:
- komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
- analytické schopnosti
- práca v tíme, skúsenosti s prácou na projektoch
- schopnosť dokumentácie práce

Citadelo založila skupina etických hackerov v roku 2006. Chceli sme si splniť sen o ideálnej práci a zároveň prispieť k vyššej dôveryhodnoti a bezpečnosti internetu, tým čo vieme najlepšie - odhaľovať zraniteľné miesta IT infraštruktúr simulovanými útokmi. Testujeme bezpečnosť cloudov a aplikácií, aby sme mohli zvýšiť celkovú úroveň informačnej bezpečnosti v organizáciach a spoločnostiach všetkých druhov a veľkostí.

Dnes medzinárodný team Citadelo tvorí 30 expertov, ktorí pracujú pre rad firiem aj z rebríčku Fortune 500. Citadelo je líder trhu v Čechách aj na Slovenku, má kancelárie v Prahe, Bratislave a najnovšie aj vo švajčiarskom Zugu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2050439  Dátum zverejnenia: 17.3.2015