Web developer

Citadela spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 37, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie web stránok
- spracovanie redakčných systémov (Wordpress)
- tvorba webových aplikácii

Prosíme Vás, o zaslanie Vášho životopisu a motivačného listu na [email protected] s predmetom v správe "web developer".
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Citadela,spol. s r.o, na spracovanie jeho osobných údajov, v zmysle Zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nádejných reklamných tvorcov aj ošľahaných marketingových borcov!
Ak patríte medzi tých, ktorým neunikne ani jedna reklamná kampaň, sledujete aktuálne trendy, ste otvorený novým výzvam a doslova horíte pre reklamu a spokojného zákazníka aj klienta, dajte nám o sebe vedieť! Ponúkame vám stabilné pracovné miesto v zohratom profesionálnom tíme s jasnou perspektívou do budúcnosti a výhodným finančným ohodnotením.
Veľa šťastia (pri vstupných pohovoroch) vám želá fullservisová agentúra Citadela.
www.citadela.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2724782  Dátum zverejnenia: 14.9.2016